Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

fotografia wnętrz Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotografia wnętrz Zielona Góra, kogo polecicie ?

Żąda fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

Dosti

Posty: 1

 
Fotograf musi mieć niezwykle duże doświadczenie. To podstawa i wówczas fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś szczególnego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Lupusx

Posty: 3

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To nadzwyczajne fotografie i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś wiecej, wobec tego trzeba odnaleźć kogoś, kto się na tym zna.

nighthaze

Posty: 4

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Klara323

Posty: 3

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Organiz34

Posty: 2

 
Wybór fotografów jest niezmiernie znaczny, wobec tego trzeba przejrzeć, co konkretnie oferują. Można niewątpliwie kierować się ceną, natomiast jeśli chodzi o fotografie ze ślubu i z wesela to mamy jedną szansę, aby je zrobić. Pożądane byłoby, wobec tego skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wówczas z takiej sesji zdjęciowej będziemy niezmiernie zadowoleni.

Grabow12

Posty: 5

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Klara323

Posty: 2

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry odszukacie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i należałoby sobie to zbadać i zapisać. Przy okazji możecie zbadać sobie, które fotografie wykonuje. Są faktycznie śliczne, zatem należałoby wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

Nikuś23

Posty: 3

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

labuh

Posty: 4