Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

busy do Niemiec, poszukuję

busy do Niemiec, poszukuję

W najbliższym czasie jadę pierwszy raz za granicę do pracy. Niestety nie wiem, czym tam dojechać. Możecie polecić mi korzystnie cenowo przewozy do Niemiec? Najlepiej proszę polecić mi konkretną firmą, z którą wy podróżujecie.

kulpaa45

Posty: 1

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednakże jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

TomekK

Posty: 3

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

Czarek

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że są jakieś busy do Niemiec pomorskie. Musisz poszukać przez internet i sprawdzić opinie na ich temat. Będziesz na pewno wiedzieć na czym stoisz.

Pipek56

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że na co dzień jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

Facio

Posty: 8

 
Przewozy do Niemiec busem są niezmiernie tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

tomalix

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

phonik

Posty: 9

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

wannaknow

Posty: 20

 
Busy do Niemiec jeżdżą na co dzień, dlatego bez problemu odnajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Poszukuję busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w poniektórych busach rozkładają się fotele.

Grabow12

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem niezwykle zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

labuh

Posty: 2