Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dobry dietetyk

dobry dietetyk

Dziewczyny, jak sobie radzicie z planowaniem posiłków, tych nieco większych. Ceny produktów spożywczych to powoli odlatują i już zaczynam kombinować, jak zaoszczędzić. Może macie jakieś sprawdzone pomysły, jak zoptymalizować sobie przeżycia kuchenne :)

Jojojo4

Posty: 1

 
Dobry pomysł, przejrzę przez weekend najbliższy i dam znać, jak z efektywnością :) W ogóle fajny temat, zainspirowałam się kilkoma rzeczami. Dzięki dziewczyny.

labuh

Posty: 6

 
Dietetyka w najlepszym wydaniu, bo masz wsparcie profesjonalisty, a jednocześnie elastyczność w kuchni.

Wertastable

Posty: 7

 
Też właśnie ok. 200 złotych oszczędzam, a i grupa na FB fajna. Daj znać na priv, jaki masz nick :) to pogadamy, albo się wymienimy przepisami jeszcze dodatkowo.

Jasio234

Posty: 6

 
Masz bezpłatnego, jednego z ciekawszych e-booków do ściągnięcia o zdrowym odżywianiu na https://dietetykgolonka.pl/, 20 obiadów w 20 minut, ja z tego non stop korzystam :> Nie wiem nawet, jak za taką wiedzę podziękować i super przepisy naprawdę. Po pracy już się tak nie męczę, a jednak wywodzę się z tradycyjnej rodziny, gdzie obiad na stole stać musiał i sama praktykuję. Uważam to za prawdziwy rytuał rodzinny.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Dobrze właśnie się zainspirować nowymi przepisami, bo zdrowie rośnie, dzięki temu, a dzieci też wybredne u mnie :) Czasami trzeba się przyłożyć.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Przydałoby się trochę lepiej zjeść, bo mi też nie smakuje praktycznie nic w sklepie. Za dużo węglowodanów w diecie. Większe zbilansowanie by się przydało. Mam nadzieję, że te plany to uwzględniają.

pogoń44

Posty: 19