Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dom inteligentny

dom inteligentny

Szukam jakieś firmy, która zajmuje się przygotowywaniem instalacji do domów inteligentnych. Jeśli macie za sobą taką inwestycję i możecie ewentualnie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna temat i będzie w stanie mi podpowiedzieć jakie rozwiązania warto u mnie zastosować.

labuh

Posty: 1

 
Jeśli masz taką możliwość i środki to na pewno w instalacje domu inteligentnego warto inwestować, bo to nowoczesny system, dzięki któremu możesz osiągnąć w domu oszczędności. Jak dla mnie to zdecydowanie taka opcja, którą warto będzie wykorzystywać.

Hajoo23

Posty: 12

 
Niewątpliwie jeśli ktoś chce się zdecydować na inteligentny dom to obecnie może liczyć na wiele świetnych propozycji. Firmy, które w tej branży działają stosują nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność budynków z takimi właśnie systemami jest bardzo wysoka, dlatego warto się na nie decydować.

mikesmith0103

Posty: 4

 
To faktycznie sprawa kluczowa, by ostatecznie smart home był wykonany w takiej formie, która będzie dobra dla danego budynku i osób, które w nim mieszkają. TA druga kwestia, ma szczególne znaczenie, w końcu trzeba liczyć się z tym, że smarthome to założenie, które ma charakteryzować się wysoką praktycznością.

apepsi1983

Posty: 5

 
Ja osobiście jestem zadowolony z oferty przygotowywanej przez Softi Home (https://www.softihome.pl/). Instalacja funkcjonuje bez zarzutu a jednocześnie firma gwarantuje profesjonalne podejście do klienta i pomoc w doborze takich rozwiązań, które w danym domu będą się sprawdzały faktycznie najlepiej. Warto z takiej pomocy skorzystać.

labuh

Posty: 2

 
Uważam, że przygotowanie domu inteligentnego to zawsze bardzo dobry pomysł, ale przy tym faktycznie trzeba będzie mieć firmę, która będzie w stanie na odpowiednim poziomie taką instalację wykonać i to kluczowa kwestia, którą musimy brać pod uwagę, gdy taką instalację będziemy chcieli zaplanować.

090913123

Posty: 4

 
Sam zamysł, jeśli chodzi o smart home wypada oczywiście bardzo dobrze i to takie rozwiązanie, które warto mieć na uwadze. Natomiast wiadomo, że taką kluczową sprawą będzie zawsze właściwe szukanie osoby, które będzie w stanie wykonać taką instalacje, będzie w stanie w odpowiedni sposób ją przemyśleć i zaplanować.

sawas

Posty: 4