Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

internet

internet

Szukam na Śląsku jakieś dobrej oferty jeśli chodzi o dostawców telewizji i interentu. Jeśli ewentualnie coś pod tym kątem możecie polecić to dajcie znać. Najlepiej jakąś sprawdzoną firmę, która ma dobry wybór jeśli chodzi o dostępne kanały, ale także sensowne propozycje jeśli chodzi o internet i jego prędkość. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać.

Wygodniś22

Posty: 1

 
Uważam, że ogólnie można liczyć na ofertę firmy Tom-Media (https://tom-media.pl/) i jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony. Firma jest lokalnie działająca, ale dla mnie to akurat plus i wydaje mi się, żę może lepiej dbać o klientów niż te wielkie firmy, które działają na rynku. Więc jeśli chodzi o Śląsk to akurat uważam, że na te propozycje można będzie liczyć. Poza tym cenowo wydaje mi się, że wypadają także lepiej niż te wielkie firmy

franek22

Posty: 7

 
Faktycznie jeśli chodzi o te różne propozycje to na pewno dostawców na rynku nie brakuje. Pojawia się pytanie jaką wybrać firmę, by faktycznie mieć coś sensownego dla siebie jeśli chodzi czy to o pakiet telewizyjny czy konkretną prędkość internetu. Takie kwestie też są obecnie brane pod uwagę i na pewno warto również te element rozważać.

Nikuś23

Posty: 5

 
Dobra oferta to przede wszystkim taka opcja, która będzie odpowiadała swoim zakresem do Twoich potrzeb a jednocześnie będzie można oczekiwać, że cenowo to również będzie wypadało pozytywnie. Więc moim zdaniem będzie warto przede wszystkim pod taką kategorią szukać sensownych propozycji dla siebie.

aGamelo

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że można sporo takich firm lokalnych w różnych miastach znaleźć i wtedy na spokojnie będziesz mógł szukać dostawcę, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom jeśli chodzi o internet czy telewizję. Zawsze warto jednak sprawdzić jakie opinie mają inni o takiej firmie.

labuh

Posty: 7

 
Sporo osób zwraca uwagę na ceny, ale wydaje mi się, że także trzeba zobaczyć jaka będzie jakość tych usług, które ewentualnie będziesz chciał wybierać. Jak szukasz dostawcy telewizji czy internetu to staraj się sprawdzić na jakim poziomie taka firma funkcjonuje i jaką ofertę ma tak naprawdę do zaoferowania.

roudee

Posty: 3