Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

anonse towarzyskie, proszę o pomoc

anonse towarzyskie, proszę o pomoc

W jaki sposób sprawdzać czy dodawane na portalu anonse towarzyskie są prawdziwe? Nie znam się na tym i nie chce później być zawiedzony, bowiem na spotkaniu będzie inna osoba niż ta, którą widziałem na zdjęciach.

cinto

Posty: 2

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, zatem poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma wielkie wymagania, lecz nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

MisiekKce

Posty: 3

 
Opinii zawsze jest wiele. Jednym się podoba, a innym nie. To zwykłe. Nie każdy ma wiele czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

namok

Posty: 4

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Jasio234

Posty: 3

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

BMGMIREK

Posty: 7

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

TomekK

Posty: 6