Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zarządzanie nieruchomościami

zarządzanie nieruchomościami

Hej! Znacie może jakąś firmę z okolic Trójmiasta, która mogłaby się podjąć zlecenia w zakresie administracji nieruchomościami?

namok

Posty: 4

 
Moim zdaniem, administrację nieruchomościami trzeba zlecić profesjonalistom, którzy świadczą kompleksowe usługi. Pod jednym zarząd powinna podlegać obsługa administracyjna, techniczna i finansowa!

Acclaim

Posty: 16

 
My też chętnie skorzystamy z oferty profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie administracji nieruchomości w okolicach Gdańska. Dotychczasowy Administrator zupełnie się nie sprawdził dlatego z obawą podchodzimy do kolejnego zlecenia usług.

3

Posty: 11

 
Z tego co się orientuję to coraz więcej wspólnot mieszkaniowych korzysta z usług profesjonalnych firm, które świadczą usługi w zakresie administrowaniem nieruchomości. To moim zdaniem dobre rozwiązanie, które zapewnia porządek i czystość na osiedlu.

Black_Riot

Posty: 16

 
Nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem dobrego administratora nieruchomości na terenie Trójmiasta. Z tego co się zdążyłem zorientować to na lokalnym rynku tego rodzaju usługi świadczy kilka profesjonalnych firm.

Spirek

Posty: 29

 
Zanim zawrzecie umowę z administratorem nieruchomości moim zdaniem warto wcześniej sprawdzić, czy świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi administracyjnej, technicznej i finansowo księgowej. Uważam, że jedynie z takich usług firmy zewnętrznej warto skorzystać.

12erBis

Posty: 7

 
Nie wiem jak innym wspólnotom mieszkaniowym współpracuje się z firmą Osiedle Zielone ale my jesteśmy bardzo zadowoleni z kompleksowej obsługi, która obejmuje nie tylko samą administrację, ale również obsługę techniczną i finansową. Jej ofertę znaleźliśmy na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu.

Lupusx

Posty: 9

 
Mieszkańcy mojego osiedla są zbulwersowani jego administrowaniem, a wspólnota mieszkaniowa nic z tym nie robi! Klatki schodowe zapyziałe, a teren wokół drzew i trawniki zaniedbane. Już czas zmienić firmę administrującą i skorzystać naprawdę ze sprawdzonej oferty usług z Gdyni!

johncena67

Posty: 31

 
Moja siostra mieszka na osiedlu w Sopocie, które zleciło administrowanie jednej z profesjonalnych firm. Osiedle jest czyste a tereny zielone zadbane. Podejmuje się nawet w razie potrzeby wszelkiego rodzaju prac remontowych.

cecyli2

Posty: 13