Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

nieruchomości komercyjne biura online

nieruchomości komercyjne biura online

Witam. Poszukuję licencjonowanego biura nieruchomości z Krakowa. Zależy mi na firmie, której specjalnością są wszelkiego typu nieruchomości komercyjne.

edek

Posty: 17

 
Najlepiej korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych biur nieruchomości. W ten sposób mamy gwarancję, że firma jest w pełni rzetelna.

syrena88

Posty: 27

 
Duże znaczenie ma to, żeby agencja nieruchomości była licencjonowana, miała wykupioną polisę OC na dużą kwotę (tutaj transakcje sięgają przecież milionów złotych).

E-GOista

Posty: 27

 
Niektóre biura nieruchomości umożliwiają klientom negocjację prowizji, wydaje mi się, że takie oferty są naprawdę warte polecenia.

Anonim.KuBa

Posty: 20

 
Wiele zależy też od tego, o jaką dokładnie nieruchomość Ci chodzi, czy chcesz ją sprzedać, kupić, wynająć itp. Niektóre biura specjalizują się np. w halach, inne bardziej w lokalach usługowych i takich ofert mają więcej w bazie.

raptofil

Posty: 24

 
Naprawdę dużą renomę ma Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy (a-b-s.pl). Transakcjami komercyjnymi zajmuje się Oddział III przy ul. Lubomirskiego 39/1. Są naprawdę skuteczni, biuro posiada licencję. Dużym plusem, jak dla mnie, jest możliwość negocjacji transakcji. W bazie mają dużo biur, działek, hali.

Oct714

Posty: 20

 
A zależy Ci na sprzedaży czy zakupie nieruchomości komercyjnej? Bo wydaje mi się, że to też ma duże znaczenie podczas wyboru agencji. Gdy chcemy coś kupić ważne jest, aby firma miała dużo ofert w bazie. Gdy zależy nam na sprzedaży ważna jest np. aktywna promocja wszystkich ofert.

StaryChemik

Posty: 32

 
Wydaje mi się, że najlepiej wybierać biura nieruchomości, które już mają pewne doświadczenie na rynku, wypracowały renomę wśród klientów. Firmy, które wchodzą dopiero na rynek mogą wykonać pracę „metodą prób i błędów”, a przecież mało kto chce, żeby ktoś inny uczył się jego kosztem.

Acclaim

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że największe znaczenie ma wysokość prowizji i pod tym kątem warto porównywać oferty renomowanych biur nieruchomości

qwed

Posty: 33