Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

nowe domy w Krakowie, poszukuję !

nowe domy w Krakowie, poszukuję !

Polecacie jakiegoś dewelopera z Krakowa? Szukam mieszkania albo domu. Nie wiem jeszcze, na co konkretnie się zdecyduje. Byłoby dobrze gdyby to była osoba rzetelna mająca dobre oferty. Wtedy na pewno coś u niego wybiorę.

gargulek5

Posty: 2

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, zatem najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

Miki789

Posty: 8

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, natomiast na nieszczęście nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, natomiast jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do kupna mieszkania.

Suit

Posty: 30

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

Nikuś23

Posty: 4

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeżeli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

lilian56

Posty: 12

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

Adam74022

Posty: 31

 
Znaczny wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie współczesne domy, zatem mnie się to podoba. Znajomi zakupili taki dom.

Jasio234

Posty: 2

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i mnóstwo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, iż ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, iż z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Miluśkooo2

Posty: 3