Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

z usług jakiego biura nieruchomości kożystacie ?

z usług jakiego biura nieruchomości kożystacie ?

Znacie jakieś biuro, które zajmuje się obsługą nieruchomości na terenie Sieradza? Mam działkę i mieszkanie do sprzedania. Mieszkanie w Sieradzu, działka kilkanaście kilometrów od Sieradza i chciałem, żeby jakieś biuro się ewentualnie mogło tym zająć. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Michaś

Posty: 1

 
Ogólnie jeśli chodzi o moje mieszkania, które mam na wynajem to korzystam z propozycji biura nieruchomości Krawczyk z Sieradza (nkrawczyk.pl). Jestem zadowolony, bo agent prowadzący wykazuje spore zaangażowanie i faktycznie można liczyć na jego pomoc przy szukaniu najemcy, raczej dość sprawnie im to idzie.

pawel253

Posty: 4

 
Faktycznie jeśli chodzi o sprzedaż domu to można liczyć na sporo dostępnych ofert, ale faktycznie warto też dobrze wertować te różne propozycje, by ewentualnie znaleźć biuro, które obsługuje takie właśnie transakcje, wtedy będzie można z doświadczenia takiej firmy skorzystać.

Grabow12

Posty: 5

 
Najlepiej wybrać jakieś biuro, które jest konkretnie z danego miasta, bo wtedy najczęściej oferta będzie wypadać najlepiej i będzie można faktycznie liczyć na to, że takie mieszkanie uda się sprzedać czy wynająć. Taka firma będzie znała lokalny rynek a to na pewno dla niej od razu duży handicap w stosunku do konkurencji.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Spokojnie można obecnie znaleźć sporo ofert jeśli chodzi o wynajem mieszkań więc jak poszukasz to znajdziesz też biuro nieruchomości, które działa lokalnie i będzie w stanie obsłużyć Twoją nieruchomość.

Realeczek2

Posty: 3

 
Przy sprzedaży działek obecnie można liczyć na wiele propozycji biur nieruchomości. Sporo jest ofert na rynku więc pomoc biura nieruchomości może się okazać szczególnie cenna. Jak masz okazję to warto będzie zwrócić na to uwagę. Korzystałem z Pana Bogumiła, który rynek działek ma opanowany na bieżąco.

EKO-Chatka

Posty: 10

 
Oferta jest ogólnie bogata jeśli chodzi o biura nieruchomości i myślę, że można na spokojnie znaleźć jakieś biuro, które pomoże przy sprzedaży czy wynajmie mieszkania. Kluczowa kwestia to oczywiście szukaj jakieś opcji lokalnie, a także takiej, gdzie pracownicy biura nieruchomości będą zaangażowani w to co robią.

TomekK

Posty: 16