Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ogłoszenia nieruchomości za darmo, polecicie ?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, polecicie ?

Jest jakiś portal z ogłoszeniami nieruchomości za darmo? Nie chce znowu płacić za wystawienie ogłoszeń, bo już trochę czasu i pieniędzy na to zmarnowałem. Chce, chociaż trochę przyoszczędzić na tym.

grudziećć

Posty: 4

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, że te darmowe mają sens. Oczywiście dodaje je również w płatnych serwisach. Tak naprawdę to im jest ich więcej tym większe są szanse, a przecież każdy chce sprzedaż szybko i drogo.

zenek744

Posty: 9

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, niemniej jednak przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie na własną rękę.

wiesław11

Posty: 13

 
Dodajemy bezpłatne oferty nieruchomości na tym portalu https://houser.pl i jestem zadowolony. Mają wiele kategorii i zagląda tam mnóstwo osób.

bydlus

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię ogromnych miast, dlatego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie kosztowne. Jeżeli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego należyte, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

wisła1905

Posty: 12

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

batmann

Posty: 7