Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Nowe mieszkania krakow - biuro nieruchomosci

Nowe mieszkania krakow - biuro nieruchomosci

U jakiego biura nieruchomości w Krakowie najlepiej szukać waszym zdaniem nowych mieszkań? Interesują mnie okolice ul. Glogera. Może znacie ciekawe kontakty. Proszę o udział w dyskusji osoby doświadczone w zagadnieniu.

angola2

Posty: 9

 
Najważniejsze to sprawdzić, czy biuro nieruchomości nie wystawia wyłącznie ofert i olewa później klienta. Wiem, że wielu pośredników tak niestety działa. Zaufanie to w tej branży podstawa. Monitoruj po prostu działania pośrednika na początku, a unikniesz jakościowych nieporozumień.

TomekK

Posty: 15

 
Obecnie ludzie, którzy sprzedają i kupują nieruchomości nigdzie nie ruszają się bez pośrednika, pomimo nieco wyższych cen współpracy. Jak nie masz zaplecza specjalisty to łatwo możesz narazić się na duże problemy formalne. Moim zdaniem lepiej nie ryzykować przy tak ważnych transakcjach.

21gregorek

Posty: 21

 
Zdecydowanie bierz pod uwagę biuro nieruchomości gnk.pl. Mi pomogli nie tylko kupić nieruchomość (idealnie zmieściłem się w założonym budżecie), ale jeszcze otrzymałem wsparcie przy wykańczaniu wnętrza przez solidną ekipę. Mają dużo kontaktów, praktycznie od ręki dostałem ciekawą propozycję. U mnie strzał w dziesiątkę. Samodzielne przeglądanie ofert i dogadywanie się z ludźmi to porażka. Z pośrednikiem wszystko gładko idzie. Polecam z czystym sumieniem, ogarnięci, mili, profesjonalni ludzie.

GGregbard

Posty: 19

 
Współpraca z pośrednikiem się opłaca, bo wykryją zalegających lokatorów, przeanalizują dokładnie stan prawny, zabezpieczą cię dobrymi umowami. Samodzielnie bym nie ryzykował absolutnie. Najgorzej to jest kupić mieszkanie z obciążoną hipoteką. Już wolę zapłacić pośrednikowi i mieć spokój.

pawel253

Posty: 8

 
Szukałbym na twoim miejscu biura, które nie tylko asystuje przy transakcji, ale potrafi pomóc przy remoncie nieruchomości. Im więcej usług wybierasz, tym zazwyczaj mniej płacisz po przeanalizowaniu wszystkich korzyści.

audi80

Posty: 17

 
Dobrze, jeżeli biuro nieruchomości zna się na realizowaniu rzeczywistych inwestycji deweloperskich. Moim zdaniem wtedy taki układ ma sens. Według mnie najlepiej podpisywać umowę na wyłączność, bo z doświadczenia wiem, że wtedy jest większe zaangażowanie.

Oct714

Posty: 22

 
Jeżeli podpisujesz umowę na wyłączność to wtedy raczej samodzielnie nie szukaj kontrahenta, bo i tak będziesz musiał prowizję zapłacić.

Aga-lloch

Posty: 21

 
Bierz obowiązkowo biuro pośrednictwa nieruchomości, które posiada potwierdzone doświadczenie w negocjacjach. Wtedy możesz mocno zaoszczędzić. Mi się udało zamortyzować koszty prowizji i jeszcze na plus wyszedłem. Negatywne opinie o pośrednikach to moim zdaniem mit. Ktoś dobry na tym rynku realnie oszczędza pieniądze.

esdoen1

Posty: 12

 
Dobra praktyka to ustalanie stałej stawki współpracy z pośrednikiem i większe wynagrodzenie za pozytywne wyniki. Tak właśnie działałem i udało się bardzo szybko sprzedać stosunkowo zaniedbane mieszkanie.

gregBard

Posty: 25