Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

nowe domy we Wrocławiu, poszukuję !

nowe domy we Wrocławiu, poszukuję !

Szukam mieszkania rynek pierwotny we Wrocławiu. Czy wiecie może, gdzie znajdę aktualne ogłoszenia dotyczące mieszkań w tym mieście?

grudzin56

Posty: 1

 
Mieszkania we Wrocławiu możesz szukać za pomocą różnych portali ogłoszeniowych. Niektóre są specjalnie stworzone pod ogłoszenia deweloperskie.

090913123

Posty: 2

 
Musisz poszukać dobrych portali z ogłoszeniami. Dużo deweloperów we Wrocławiu właśnie na takie strony wrzuca swoje ogłoszenia o nieruchomościach.

Maalone

Posty: 7

 
Ogłoszenia na temat nowych mieszkań Wrocław rynek pierwotny można odszukać na specjalnych serwisach internetowych. Takie portale współpracują z deweloperami i są w stanie nam pomóc w poszukiwaniu najlepszego mieszkania.

PaweL

Posty: 6

 
Deweloper we Wrocławiu na pewno pomoże Ci odnaleźć mieszkanie Twoich marzeń. Musisz tylko odnaleźć poprawnego człowieka, który się tym zajmuje.

labuh

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim to jest dużo portali internetowych z nowymi ogłoszeniami. Ja również interesuje się ostatnio tym tematem i znalazłam taką stronkę https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Wrocław&distance=&price_to=. Niedługo mamy spotkanie z jednym deweloper.

87-klara

Posty: 25

 
Powiem Ci, że my ostatnio również szukaliśmy nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim i odszukaliśmy kilka fajnych ogłoszeń. Poszukaj portali, które zajmują się tylko takimi nieruchomościami.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to jest bardzo dużo ogłoszeń o nieruchomościach na portalach internetowych.

Tomcio

Posty: 5

 
Deweloper we Wrocławiu na pewno pomoże Ci znaleźć mieszkanie Twoich marzeń. Musisz tylko znaleźć odpowiedniego człowieka, który się tym zajmuje.

polar00

Posty: 18

 
Sama chciałabym znaleźć osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Na internecie jest wiele portali, jednak ogłoszenia są pomieszane z rynkiem wtórnym.

iDoRy

Posty: 2