Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wycena mieszkania w Myślenicach, poszukuję!

wycena mieszkania w Myślenicach, poszukuję!

Którą firmę polecacie, jeżeli chodzi i rzeczoznawcę majątkowego w Myślenicach? Może macie jakiegoś sprawdzonego już fachowca i uważacie, iż jest godny zaufania. Jeżeli tak, to czekam i niezwykle dziękuję za zainteresowanie.

asczas34

Posty: 5

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, że to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

rwa kulszowa bielsko biała

Posty: 12

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

łałtos

Posty: 25

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na prędko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, ale wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieważnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Jak masz wszelkie potrzebne dokumenty, to taka wycena nieruchomości nie trwa długo. No chyba, że dana firma jest zawalona pracą. Poszukaj i najpierw podzwoń po rzeczoznawcach z Myślenic. Na pewno znajdziesz kogoś, kto na szybko wykona ci taki operat szacunkowy. Pozdrawiam.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Napisz, bowiem to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym sięgnąć z usługi, jakiej później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

Sagerrak

Posty: 6

 
Poszukuję rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, iż tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, bo wycena potrzebna mi jest na wczoraj :(

pawel253

Posty: 12

 
Tak zrobię. Tak czy w przeciwnym wypadku , już jest trochę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

allegrowicz65

Posty: 13