Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wirtualne biuro Warszawa, proszę o pomoc ?

wirtualne biuro Warszawa, proszę o pomoc ?

Pilnie poszukuję firmy z wirtualnym biurem w Warszawie. Zależy mi na śródmieściu. Koniecznie musi być to firma z możliwością wynajęcia biura na przykład na kilka dni, a często też nawet na godziny. Z góry dziękuję za pomoc.

Aga-lloch

Posty: 5

 
To działam, jak piszecie :) Sam już kiedyś przeliczałem, ile wyjdzie taniej, więc wiem, że są to spore koszty. Jednak najbardziej jestem zadowolony z faktu, że wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu zapewni firmie dobry start wizerunkowy.

labuh

Posty: 7

 
Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie w City Office Twarda 18. Nie żałuję, wszystko w jak najlepszym porządku. Sprawdźcie sobie sami.

waleria

Posty: 12

 
Na bank skorzystam, tylko zastanawiam się nad konkretnym pakietem, czy może nie przyda mi się w przyszłości coś więcej niż tylko wirtualny adres w Warszawie. Na razie tradycyjnego biura nie potrzebuję, niemniej jednak może warto od razu wybrać taką szansa. Wiecie, jak takie firmy reagują na zmiany umowy?

Czarek

Posty: 9

 
Mnie też by zależało, żeby była księgowość. Mogłabym wtedy już nie zatrudniać nikogo, tylko zlecić obsługę w takim biurze wirtualnym. Pewnie taniej by to wyniosło.

Lupusx

Posty: 16

 
Pewnie nie ma z tym żadnych problemów. Ja bym najpierw wzięła taki pakiet, jaki mi konkretnie potrzebny. I tak płacisz chyba w abonamencie za możliwość korzystania z wirtualnego biura na godziny.

agapod17

Posty: 15