Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

nieruchomości Kraków ogłoszenia

nieruchomości Kraków ogłoszenia

Mam pytanie do osób oblatanych w temacie nieruchomości. Warto sprzedawać dom przez agencję? Jeśli tak, to jaką polecicie w Krakowie? Macie kogoś zaufanego kto wam faktycznie pomógł dobrze sprzedać budynek?

amrmas22

Posty: 10

 
Sam mam problem żeby znaleźć dobre biuro nieruchomości w okolicy. Raczej jak szukam info o konkretnych firmach to opinie są takie sobie. Albo wysoka prowizja, albo słaby kontakt z agentami, którzy zapominają o swoich klientach. Czy naprawdę jest aż tak źle?

Eliot56

Posty: 19

 
Jak sprzedawałem swoje mieszkanie to wszystko udało się załatwić bez pośredników i jakoś się dogadałem z klientem. Oczywiście treść umowy była skonsultowana przez prawnika, także pod względem formalnym wszystko załatwiliśmy jak należy, a to jest bardzo ważne przy takich sumach.

grzes3345

Posty: 31

 
Nie mam doświadczeń z biurami, bo za każdym razem jak wynajmowałem komuś swoje mieszkanie to ogłaszałem się w necie i nie było problemu żeby kogoś znaleźć. Dużo zależy od lokalizacji, jak się ma lokal w dobrym miejscu to się lokatora w Krakowie znajdzie w ciągu godziny.

sląskwroc88

Posty: 24

 
Zadowolony jestem z obsługi ze strony agenta z biura braci Sadurskich. Terminowy, rzetelny, nie było problemów z kontaktem telefonicznym. Udało mi się kupić mieszkanie w dobrej cenie w fajnej, zacisznej lokalizacji, na jednym z satelitarnych osiedli Krakowa. Mają licencjonowanych agentów, a nie jakiś ludzi z przypadku, jak to niestety jest w innych biurach. Można się zgłosić do nich przez formularz online na krakow.sadurscy.pl, albo po prostu się przejść do oddziału na Królewską, czy Kapelanki.

Szaddam,

Posty: 29

 
Różnie z agentami można trafić, to jak w każdej branży. Znajdą się ludzie od fuszerki, którzy głównie ściemniają i nie znają pojęcia – etyka zawodowa, ale są też dobrzy fachowcy. Zależy jak się trafi.

tomalix

Posty: 6

 
Od roku mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i my to z właścicielem jesteśmy ugadani na tzw. gębę. Póki co jest okej, ale nie powiem, jakiś tam stres odczuwam, bo nigdy nie wiadomo czy nie zechce mnie wywalić jak coś mu się pozmienia w życiu i będzie potrzebował dla siebie tego mieszkania.

Hihi_WWW

Posty: 20

 
Nie za bardzo mam kogo doradzać, bo w sumie nigdy jeszcze nieruchomości nie sprzedawałem. Ale pamiętam ile mnie nerwów kosztowało szukanie kogoś kto moją Audicę kupi. Miałem po kilka prezentacji dziennie, a nikt nie chciał się ostatecznie na zakup zdecydować, każdy wybrzydzał. Dopiero po kilku tygodniach udało się kupca znaleźć. Nigdy więcej!

woxxxx45

Posty: 29

 
Pracowałem kiedyś jako agent nieruchomości i mogę powiedzieć, że jakiegoś super ruchu nie mieliśmy w firmie. Raczej ludzie woleli kupować czy wynajmować bez pośredników, bo się bali prowizji.

propek1

Posty: 15

 
Mnie to zawsze denerwują strony agencji pośrednictwa, bo są słabo prowadzone. Rzadko się zdarza, żeby była duża galeria zdjęć, czy jeszcze jakiś film i dokładny opis. Jest parę zdjęć, jedno niewyraźne foto i tyle...

polka25

Posty: 11