Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Znalazłem pracę w Warszawie i przydałby się namiar na dobre mieszkanie do wynajęcia. Samodzielnie trochę szukałem, ale kiepsko idzie. Może macie sprawdzone bazy mieszkań, gdzie nie narażę się na zbędne koszty przy podpisywaniu umowy? Proszę o kontakt doświadczonych najemców w dyskusji lub na priv.

Anna86

Posty: 6

 
Pamiętaj, że przy głównych uczelniach mieszkania w Warszawie charakteryzują się najwyższymi stawkami. Możesz poszukać czegoś na Białołęce, bo z reguły jest trochę taniej. Przynajmniej tak wynika z moich analiz, kiedy szukałem czegoś pod wynajem.

wer5555

Posty: 8

 
Na wakacjach jest w Warszawie wysyp ofert nieruchomości, więc jak zdecydujesz się zmienić mieszkanie to tylko w tym okresie. Ceny niższe, a i dogadać się z właścicielami jakoś łatwiej.

amrmas22

Posty: 5

 
Wysłałem zgłoszenie, jakiego mieszkania poszukuję w Warszawie jakieś dwa miesiące temu do www.zamieszkaj48.pl i znaleźli mi już po tygodniu dopasowaną nieruchomość. Zapłaciłem 220 złotych i nic mnie więcej nie interesowało. Umowę podpisałem, stan nieruchomości zgadzał się w 100%. No i naprawdę niezła lokalizacja, bo na Ursynowie, akurat blisko do pracy. Musiałem komuś zlecić, bo nie znam za bardzo stolicy i za bardzo czasu nie miałem. Jak chcesz się od razu wprowadzić na gotowe to polecam podobne rozwiązanie.

Acclaim

Posty: 24

 
Jak samodzielnie trudno ci coś faktycznie znaleźć to może warto zgłosić się do pośrednika, ewentualnie przejrzeć serwisy, które agregują oferty z warszawskiego rynku nieruchomości. To pomaga, ale zwróć uwagę na aktualne informacje o mieszkaniach. Z tym jest największy problem.

Yuri20

Posty: 14

 
Niektórzy właściciele pozwalają teraz na testowanie mieszkania, np. przez kilka dni. Zależy, jak się dogadasz. Testowałem kilka mieszkań i udało się wybrać idealnie sprawną nieruchomość. No i zawsze później warto negocjować warunki współpracy, jeżeli dłużej zostajesz.

TomekK

Posty: 8