Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Cześć, czy opłaca się wstawić jednocześnie drzwi dębowe wewnętrzne i zewnętrzne w nieruchomości? Ceny wszystkiego lecą, jak szalone, więc pomyślałem o małym remoncie ostatnio

Jojojo4

Posty: 2

 
W Polsce od dawna panuje moda na drzwi drewniane, a teraz masz produkcję w bardziej nowoczesnym stylu, co udowadnia http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html, no i stosunek ceny do jakości mocno udoskonalony moim zdaniem. Każde drzwi dębowe wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, więc nawet, jak sąsiad zechce skopiować, co jest u nas nagminne to nie ma szans na zdobycie identycznego modelu, nawet ze względu na słoje, układ przy tworzeniu konkretnego modelu. Z tego powodu też bardzo się opłaca.

bunia98

Posty: 18

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

gruszunia

Posty: 13

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Klarka34

Posty: 2

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Jasio234

Posty: 6

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

micko

Posty: 5

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Yuri20

Posty: 2

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

Lupusx

Posty: 4

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

090913123

Posty: 4