Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

w jakie mieszkanie zainwestować we Wrocławiu żeby nie żałować?

w jakie mieszkanie zainwestować we Wrocławiu żeby nie żałować?

Cześć! Mam już dość mieszkania w hałaśliwym centrum Wrocławia. Szukam jakiegoś lokum na obrzeżach miasta. Co mi proponujecie?

zooazool

Posty: 10

 
Super pomysłem na znalezienie wymarzonego mieszkania jest odwiedzenie Targów Nowy Dom we Wrocławiu. Jak szukasz nowoczesnego budownictwa to w jednym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne oferty deweloperów bez konieczności korzystania z usług biura nieruchomości.

codePerformance

Posty: 21

 
Moich znajomych zauroczyło osiedle Parkowe Maślice położone w zacisznej a przy tym zielonej części Wrocławia. Osiedle zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta co dla pracujących osób jest dużą zaletą. Od nich wiem, że jeszcze są wolne mieszkania w sprzedaży. Może któreś co się spodoba.

zoferek

Posty: 15

 
Wybierz się na Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Tam lokalni deweloperzy przedstawiać będą swoje oferty sprzedaży mieszkań. Myślę, że bez problemu wybierzesz wśród nich fajne mieszkanie, którego rozkład i lokalizacja spełni twoje oczekiwania.

sgemino

Posty: 22

 
Ja polecam mieszkania na osiedlu Parkowe Maślice, których ofertę znajdziesz tu parkowemaslice.pl. Deweloper proponuje nowoczesne więc energooszczędne budownictwo w super lokalizacji. W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania o różnej powierzchni co pozwoli ci wybrać idealne pod względem wielkości lokum. My wybraliśmy apartament z widokiem na parkowe alejki. Jestem zachwycona i już nie mogę doczekać się przeprowadzki.

23-Obert

Posty: 15

 
Na terenie Wrocławia wielu deweloperów oferuje mieszkania w osiedlach zlokalizowanych na obrzeżach miasta w cichej i spokojnej okolicy. Jak jesteś zainteresowany nowoczesnym budownictwem to koniecznie odwiedź Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Poznasz nie tylko aktualne oferty ale również zróżnicowane ceny mieszkań.

xacti

Posty: 27

 
Jak nie znasz dobrze Wrocławia to koniecznie odwiedź Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Tam bez konieczności opłaty za usługę agenta nieruchomości poznasz wszystkie aktualne oferty z rynku deweloperskiego. Z pewnością coś dla siebie wybierzesz. Życzę powodzenia.

Dominiczek56

Posty: 31

 
Moja siostra ze szwagrem też zastanawiają się nad kupnem mieszkania na osiedlu Parkowe Maślice. Jest jeszcze parę wolnych lokali więc jak ci odpowiada lokalizacja to pewnie bez problemu coś kupisz.

sprinter5

Posty: 19

 
Jak szukasz mieszkania w zielonej okolicy miasta to sprawdź, czy są jeszcze wolne lokale na osiedlu Parkowe Maślice. Możesz również odwiedzić Targi Nowy Dom we Wrocławiu, na których lokalni deweloperzy przedstawiają swoje aktualne oferty. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Klarka34

Posty: 21

 
Moim zdaniem jak ktoś szuka ciszy i spokoju we Wrocławiu to warto obejrzeć osiedle Parkowe Maślice. Moja koleżanka właśnie podpisała umowę z deweloperem i jest zachwycona nie tylko rozkładem mieszkania ale również jego położeniem w zielonych okolicach parku.

vokalek

Posty: 33