Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

architekt wnetrz w Warszawie, jaka firma ?

architekt wnetrz w Warszawie, jaka firma ?

Nie mam pomysłu na kuchnię. A to właśnie to pomieszczenie zostało mi do odnowienia. Może są jacyś niedrodzy projektanci wnetrz w Warszawie, którzy mogą pomóc w ramach ofert czegoś rzeczywiście fajnego?

Piotr_21

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, to miałem wiele obaw. Przede wszystkim obawiałem się kosztów. Niepotrzebnie, bo znalazłem w Warszawie świetne studio, które dopasowało realizację projektu do mojego budżetu.

andrew66

Posty: 15

 
Mnie też stworzyli ciekawy projekt. Na wizualizacji wygląda wspaniale. Najbardziej podoba się żonie :D Teraz też wiem, że najlepiej wybrać projektantów wnętrz, a nie szukać pseudo firm remontowych w Warszawie.

ewu1u01

Posty: 5

 
Z własnego doświadczenia w ramach współpracy ze wyśmienitymi projektantami wnętrz w Warszawie polecam tę firmę http://prostudio.pl. To faktycznie mega fachowcy, których szczerze polecam.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

elimertyk

Posty: 6

 
Też czekam na namiary na architekta wnętrz z Warszawy, który nie jest drogi. Oczywiście zależy mi na w pełni profesjonalnych usługach. Jak myślicie, czy projekt połączenie salonu z kuchnią i jadalnią to aranżacja wymagająca? Nie wiem, z jakim kosztem musiałbym się tu liczyć.

propek1

Posty: 13

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem potrzebnych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

pawel253

Posty: 12

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły sporo się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie bardzo spodobała nam się na wizualizacji. Niemniej jednak fajnie, bo trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

hyzio

Posty: 14