Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

Black_Riot

Posty: 8

 
Można faktycznie teraz sobie pokombinować z fototapetami, nie ma grafiki której nie można by sobie powiesić na ścianie, ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobrażnia. Mój znajomy na przykład w salonie przykleił sobie wielką Mona Lisę...na pewno odważnie i nietypowo ale jemu się podoba.

nemiasty

Posty: 28

 
Mi się zawsze podobały fototapety z jakimiś obrazkami przedstawiającymi naturę, a szczególnie żywioły – ogień, woda, jakieś tornada, efekty po trzęsieniach ziemi, to zawsze na ścianie wygląda efektownie.

Grabow12

Posty: 16

 
Cenowo fototapety są aktualnie dość przystępne, zwłaszcza że w sumie pod względem jakości jest to zazwyczaj zrobione na odpornym materiale który wcale tak łatwo nie płowieje, ani się nie rwie.

Dezmok56

Posty: 12

 
Będę za niedługo rozmawiał z profesjonalnym architektem wnętrz to jestem ciekaw jaką fototapetę mi zaproponuje do salonu , bo nastawiona jestem że na pewno chcę coś takiego mieć tylko po prostu potrzebuję porady odnośnie samego wzoru i tego jak grafikę sensownie połączyć z całym wystrojem, meblami....

gregBard

Posty: 8

 
Na stronie fototap.pl masz bardzo dużo ładnych fototapet. Kilka razy zamawiałem takie akcesoria od nich i nie narzekałem na jakość materiału. Solidna flizelina, prosta i wygodna w klejeniu nawet na niekoniecznie super równej ścianie.

jarusiek

Posty: 29

 
Wybór fototapet jest faktycznie przeogromny teraz, nie trzeba się ograniczać do kilku górskich widoków jak to było kiedyś, teraz faktycznie można się pobawić z formą. ;)

wisła1905

Posty: 13

 
Fototapety to rewelacyjne rozwiązanie do pokoju dziecięcego przede wszystkim. Można dziecku dobrać obrazek jakoś tam nawiązujący do jego zainteresowań, pasji itp. Mój synek ma swoją ulubioną postać z bajki czyli Zygzaka McQueena na przykład .

Marioleczka

Posty: 7

 
Mi się zawsze podobały domowe wnętrza z tapetami, są takie bardziej kameralne i przytulne, bardziej rodzinne. Gołe ściany to jednak zawsze taki zimny surowy efekt dają.

Ni56o87

Posty: 14