Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

firanki do kuchni

firanki do kuchni

Witajcie! Zdarzyło się komuś kupować firankę w internecie? Jakie sklepy mają ciekawe wzory za rozsądne pieniądze? Konkretnie to szukam firanki do kuchni. Fajnie jakby sklep miał szybką i niedrogą wysyłkę. Pozdr!

TomekK

Posty: 8

 
Sporo firan i zasłon mam w domu od teściowej:) Ona to gromadziła takie rzeczy chyba przez pół życia i teraz trochę rozdaje, więc mi też coś skapnęło. Nie powiem, niektóre wzory to rzeczywiście pięknie wyglądają.

gryzon

Posty: 11

 
Kupiłam parę dni temu firany balkonowe w internecie na stronie kasandra.com.pl. Firana już doszła i wygląda bardzo dobrze. Widać, że jest to lepszej jakości materiał, a nie tanizna, której niestety jest sporo w obiegu. Firana ładnie się prezentuje na oknie, wygodnie w sumie można ją było wywiesić. Sama obsługa sklepu na duży plus. Bez długiego oczekiwania na dostawę, niewygórowana cena.

Oct714

Posty: 16

 
Ile trzeba zapłacić za metr bieżący takiej klasycznej, białej firanki teraz? Jak to wychodzi na przykład porównując do ceny rolet rzymskich? Ktoś się pokusi o takie cenowe porównanie?

amrmas22

Posty: 9

 
Na pewno warto zwrócić uwagę na koszty wysyłki żeby się nie okazało, że dostawa będzie kosztować więcej niż sama firanka. Bo są takie sklepy, które właśnie na dostawie sobie odbijają cenę samego produktu.

syrena88

Posty: 17

 
Dawno nie kupowałam nowej firanki do domu. Odkąd mam rolety to generalnie z firanek czy zasłon to się nie korzysta. Choć czasami to bym chciała znowu firanę zawiesić, ale dość dużo jest z tym roboty, a ja już młodsza się nie robię i coraz trudniej jest mi skakać po taboretach, żeby przyczepiać takie rzeczy na żabki.

labuh

Posty: 13