Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

siatki zabezpieczające dla dzieci, ile kosztują ?

siatki zabezpieczające dla dzieci, ile kosztują ?

Dowiadywałam się, że najlepsze do zabezpieczeń są siatki na łóżeczka. Może polecacie jakiegoś producenta. I jeszcze, jak materiał wybrać, żeby był bezpieczny dla malucha. Z góry dziękuję za pomoc.

korasek

Posty: 8

 
Masz tu wolną rękę, bo akurat jeśli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, ale może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Małe oczko ładniej chyba wygląda :)

dominikk5

Posty: 12

 
Mamy zamiar kupić siatki zabezpieczające dla dzieci, a czy rzeczywiście polipropylen i polietylen są bezpieczne, jeśli chodzi o zdrowie? Musimy mieć 100% pewności.

franuś40

Posty: 17

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

czartoryski56

Posty: 15

 
Jak szukacie siatek dla kota, to polecam zajrzeć do tego sklepu https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkidlakota. Tu mają największy wybór, a poza tym można mieć 100% pewności co do jakości materiałów i wykonania. Polecam, bo sam tu właśnie skorzystałem.

werbenk

Posty: 5

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to uciążliwe obowiązek. Mąż na wyjeździe i jestem trochę ograniczona z takimi pracami domowymi :) natomiast muszę jak najszybciej wykonać coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

Fifeczek2

Posty: 25