Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sprzedaż obrazów, gdzie ?

Sprzedaż obrazów, gdzie ?

Witam gorąco, znacie jakąś galerię do polecenia, dokładnie chodzi mi o obrazy olejne do kupienia. Mam chęć na nowy do salonu. Polecacie coś?:)

gregBard

Posty: 14

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, jakiego prace można odnaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Lecz to, czym mnie najbardziej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

TomekK

Posty: 18

 
Czy pan Zbigniew Kopania to ten sam, który wykonywał portrety sarmackie do Pana Tadeusza Wajdy? Jeżeli tak to zamawiam portret z zamkniętymi oczami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Marioleczka

Posty: 18

 
Takich portretów jak maluje Zbigniew Kopania, nie maluje nikt inny. Gorąco polecam zapoznać się z jego dorobkiem,a w razie potrzeby to właśnie u tego artysty zamówić swój lub najbliższej osoby portret. Gwarantuję, że wyjdzie genialnie:)

87-klara

Posty: 25

 
Nie powiem, bo nieraz sam mam ochotę wybrać się do takiej galerii sztuki. Nie każdy artysta mnie jednak interesuje, może bardziej temat. Lubię oglądać abstrakcje i takie tam zakręcone obrazy.

23_werspone

Posty: 25

 
Jeśli już miałabym wybierać pomiędzy obrazami olejnymi a pastelami to oleje wygrywają. Mają duszę, która tak niezmiernie mnie inspiruje. W domu mam kilka takich, lecz mam chrapkę na kolejny:)

johncena67

Posty: 31

 
Kocham obrazy olejne. Sama niestety nie umiem malować tą technika choć podpatruję najlepszych. To nie dla mnie, zatem raz na jakiś czas uciekam się do kupna nowego dzieła na moją ścianę w salonie.

phonik

Posty: 22

 
Zbigniew Kopania jak dla mnie jest najlepszym artystą współczesnym. Sami przekonajcie się śledząc jego dzieła w galerii. Podoba mi się jego styl i mam nadzieję, że sami docenicie jego talent.

bezMama

Posty: 25