Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Hej, witam wszystkich. Szukam sklepu z dużym wyborem wewnętrznej sztukaterii dekoracyjnej. Sam chcę się zająć montażem, więc zależy mi na tym, żeby tworzywo się mnie słuchało i nie było problemów ze sklejeniem. Gdzie takie rzeczy kupujecie?

Black_Riot

Posty: 6

 
Szprosy, bonie i inną sztukaterię za niezłe pieniądze sprzedaje Perfect Styr przez swój sklep internetowy -perfectstyr.com.pl. Materiały są pokryte specjalną masą żywiczną i faktycznie tworzywo potrafi sobie z pogodą poradzić jeśli chodzi o te zewnętrznie montowane dekoracje. Ja z nimi współpracuję jako architekt już jakiś czas i mogę całą obsługę ocenić pozytywnie. Można się dogadać co do ceny, za dostawę już sobie nic ekstra nie liczą.

Lupusx

Posty: 16

 
Może w przyszłym roku będziemy remontować budynek to wtedy się nad sztukaterią na elewację zastanowię. Póki co to tylko widziałem na innych obiektach takie dekoracje sam jeszcze nigdy nie kładłem ani nie kupowałem.

Kitas

Posty: 9

 
Żadna firma w tym momencie mi do głowy nie przychodzi która by produkowała sztukaterię i inne listwy na dobrym poziomie. Ale jak się czegoś dowiem to dam znać, bo w sumie też się rozglądam za tego typu dekoracjami.

Jasio234

Posty: 9

 
Na kilku domach w okolicy widzę codziennie jak jadę do pracy sztukaterię na elewacji. Niektórym lepiej takie ozdobniki wyszły, a niektórym niekoniecznie. Najlepiej to chyba jednak zdecydować się na architekta niż samemu coś tworzyć...

Lupusx

Posty: 16

 
Na domu sąsiada jest taka sztukateria założona i powiem że nawet fajnie to dla oka wygląda. Wisi to już chyba z drugi rok i nie widzę, żeby mu się coś sypało, pękało, odpadało czy coś w tym stylu. Ciekawe czy to są polskie dekoracje, czy z jakiegoś importu.

norBoro

Posty: 26

 
Jeszcze kupić sztukaterię do wnętrz to nie jest problem, ale elewacyjne elementy są trudno dostępne. Oczywiście mówię o takich w dobrej jakości, bo taniego dziadostwa to nie brakuje.

1adversary

Posty: 24

 
Taką sztukaterię zewnętrzną jak gzymsy, bonie, listwy, czy podpory i kolumny to można w fajnym standardzie od Perfect Styr kupić. Produkują porządne, solidne detale, które dobrze sobie radzą w kontakcie z wilgocią, wiatrem, czy generalnie warunkami pogodowymi. Nie niszczeją tak szybko jak sztukateria innych producentów. Ja dostaję sporo zamówień na projekty właśnie z wykorzystaniem takiej sztukaterii ostatnio i klienci na jakość elementów nie narzekają.

Lalka

Posty: 10