Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

architekt wnętrz gdynia, opinie

architekt wnętrz gdynia, opinie

Chce zatrudnić projektanta wnętrz z Gdańska i zastanawiam się czy mamy wybrać tylko projekt wykonawczy i robić wszystko sam czy wybrać jeszcze nadzór autorski?

Piotr_21

Posty: 1

 
Bez kłopotów można odszukać projektantów wnętrz z Gdańska. Korzystałem jakiś czas temu z takich usług. Znajdę namiary na nich i podeśle. Wykonali mi projekt domu i to w całości. Kosztowało to sporo pieniędzy, ale naprawdę było pożądane byłoby. Według mnie efekt jest super. Sam nikt by tego tak nie skomponował jak oni.

saradonin

Posty: 5

 
Aranżacja sypialni jest bardzo bezproblemowa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, zatem poradziłem sobie bardzo prędko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

Ronek

Posty: 5

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, bo one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, ale też zdarzają się specjaliści w tej branży.

yetisize

Posty: 26

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, bowiem one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, niemniej jednak też zdarzają się specjaliści w tej branży.

Oct714

Posty: 11

 
Zamówiłem projektantów wnętrz z trójmiasta z tej strony https://duszynska.com.pl. Najpierw było darmowe spotkanie i uzgodniliśmy jak nasza współpraca ma wyglądać. Mnie się podobało i efekt pracy jest super.

Grabow12

Posty: 3

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

labuh 

Posty: 10