Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

michał

Posty: 3

 
Jest na stronie http://fototap.pl bardzo dobry sprzedawca fototapet – z tego co widzę głównie są to polskie produkcje. Kupiłem u nich jeden motyw do sypialni a drugi do pokoju dziennego. Szybki montaż, instrukcję mają tak obrazkowo objaśnioną że dziecko by sobie poradziło ze sklejeniem tapety.

propek12

Posty: 13

 
Jak wychodzą cenowo fototapety tak w ogóle, ktoś wie? To jest droższa inwestycja niż standardowa tapeta bez efektownej fotki, czy w cenie nie ma większych różnic?

beata77

Posty: 19

 
Ciekawe czy z fototapetami jest tak jak ze zdjęciami że mogą być w formie matowej, ale też błyszczącej? Ktoś się orientuje?

namok

Posty: 16

 
Wiadomo że im większa fototapeta im większy obraz chce się kupić tym więcej elementów trzeba ze sobą połączyć i też cały montaż przez to jest bardziej skomplikowany ale moim zdaniem do ogarnięcia przez każdego średnio nawet zdolnego manualnie...sam jestem na to dowodem ;)

Jacek1812

Posty: 29

 
Przydałaby mi się w firmie jakaś fototapeta w korytarzu bo tam te ściany to nie mają lekkiego życia brudzą się zbierają jakieś osady, nie wyglądają za dobrze trzeba by je odmalowywać co drugi rok.

Bienkus

Posty: 7

 
Są dobrzy polscy producenci fototapet wcale nie trzeba zamawiać zagranicznych żeby trafić na porządną jakość, bo często słyszę u znajomych że ktoś zamówił materiał z Włoch ktoś inny z Francji..itp. Po co, skoro w PL mamy dobrych producentów?

wisła1905

Posty: 16

 
Nie wiem gdzie najlepiej się opłaca zamówić fototapetę i na jakim to powinno być materiale zeby faktycznie dlugo sluzylo. Najlepiej to chyba jakiegos speca podpytac kto zawodowo klei tapety.

waleria

Posty: 15