Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dom drewniany

dom drewniany

Chciałbym rozpocząć dyskusję o domach z bali. Czy ktoś w nich z was mieszka, jak ocenianie ten typ budownictwa, kogo możecie ewentualnie polecić do współpracy. Z żoną myślimy nad tym rozwiązaniem, bo chcemy w maksymalnie naturalnych warunkach wychować syna. Jeżeli macie dobre wskazówki to chętnie przeczytam i serdecznie podziękuję :)

Yuri20

Posty: 8

 
Weź do współpracy firmy, które posługują się profesjonalnie sosną mazurską. Moim zdaniem to jeden z najlepszych materiałów do budowy domów z bali.

Szaddam,

Posty: 29

 
Ja bym na twoim miejscu wybierał dom z bali, tylko i wyłącznie, ponieważ taki dom jest ciepły i ma formułę całoroczną. Inne, lżejsze konstrukcje raczej się nie sprawdzą w polskim klimacie, chyba że na wakacje :)

Morchepl

Posty: 18

 
Niewiele firm w Polsce zajmuje się jeszcze domami z bali, dlatego musisz zarezerwować termin. Czasami trzeba czekać kilka miesięcy na pojawienie się wykonawców.

Acclaim

Posty: 23

 
W budownictwie drewnianym masz kilka odmian. Standardowo wyróżnia się lekkie konstrukcje szkieletowe, budownictwo prefabrykowane, no i ostatecznie domy z bali. Akurat domy z bali polecam najbardziej, ponieważ nie będą wymagać od ciebie dodatkowego ocieplenia, a co za tym idzie nie stracisz pieniędzy. Domy z bali buduje się w dość prosty, mało czasochłonny sposób. Sam mieszkam w takiej nieruchomości i wysoce sobie cenię znacznie większy metraż uzyskiwany w porównaniu do budownictwa mokrego. Mój dom drewniany wykonywał pan Dariusz Guliński ze swoją ekipą i przyznam, że wywiązali się z obowiązków wzorowo, terminowo. Nie musiałem po nich absolutnie niczego poprawiać. Umowa jasna, zamówienie domu pod klucz. Zostawiam Ci do niego namiary 512 483 578 (kom) i strona internetowa naturekodom.pl .

Squel

Posty: 27

 
Moim zdaniem w Polsce najlepszym materiałem do budowy domów z bali jest sosna mazurska. Jak znajdziesz wykonawcę, który się nią posługuje masz duże szanse na sukces budowlany.

33-odwaga

Posty: 14

 
Dom z bali jest całoroczny, więc warto tutaj zwrócić uwagę. Kierowałbym się na twoim miejscu do firm, które mają kompleksową obsługę, np. przy dopasowaniu działki budowlanej i żeby ktoś pomógł ci z pozwoleniem na budowę, bo tutaj są praktycznie zawsze drobne problemy.

Yuri20

Posty: 14

 
Dom drewniany mocno ci zaoszczędzi na fundamentach. Zimą też bez problemu można budować, a to uważam za ogromny plus.

codePerformance

Posty: 19

 
Dom z bal postawiłem w niecały miesiąc. To jest po prostu mistrzostwo świata. Na jakości absolutnie nic nie tracisz.

ronaldo7

Posty: 28

 
Nie ma zdrowszego materiału budowlanego od drewna, więc to praktycznie zawsze dobry wybór.

syrena88

Posty: 15