Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

JasioJasio

Posty: 3

 
Mam u siebie fototapetę i nie żałuję. Miałem dość nietypową, trochę krzywą ścianę i po odpowiednim montażu udało się zneutralizować wady, które wystąpiły po remoncie.

PaweL

Posty: 9

 
Panorama dużego miasta świetnie wygląda na ścianie. Najlepiej, żebyś u kogoś na żywo zobaczył, bo to co na zdjęciach rzadko odpowiada rzeczywistości po prostu :)

szczepanek6

Posty: 25

 
Możesz zastosować w fototapetach również jakąś ścinkę, jeżeli masz nietypową zabudowę. W ten sposób ukryłem pewne niedoskonałości, które wyszły po remoncie i opłaca się w sumie.

Intro_69

Posty: 7

 
Jasne, że warto wziąć fototapetę. Przygotuj tylko dobrze powierzchnię do tapetowania, bo tutaj popełnia się chyba najwięcej błędów technicznych.

TomekK

Posty: 9

 
Fototapetę pokazującą konia w galopie sobie wstawiliśmy niedawno do przedpokoju i super to wygląda na ścianie. Mocna flizelinowa tapeta, nie miałem większego problemu z równym wyłożeniem i przyklejeniem. Kupowaliśmy online przez fototap.pl .

arko1916

Posty: 19

 
Nie żałuj na fototapetę, bo jakość grafiki zostanie z tobą przez lata. A jak coś się znudzi to demontaż jest banalny. To chyba najważniejsza zaleta tego typu wykończenia.

dof77

Posty: 14

 
Laminowana fototapeta na pewno będzie trwalsza od takiej standardowej. Dopłata najczęściej niewielka, a efektywność znacznie lepsza.

klakierros

Posty: 17

 
Przemyśl jeszcze panel szklany do fototapety. Znacznie fajniej wtedy wygląda, ewentualnie laminowanie, jeżeli masz zamiar wstawić do wnętrz, gdzie będzie jakiś kontakt z wodą.

Lupusx

Posty: 6

 
Widziałem u kumpla fototapetę naklejoną na podłogę zamiast dywanu. Świetnie to u niego wygląda. Czujesz się, jakbyś chodził po lesie. Fajnie sobie zrobił razem z architektem wnętrz. Może w takim kierunku pójdziesz?

kerad17

Posty: 12