Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jaki projektor LED

jaki projektor LED

Czy waszym zdaniem opłaca się zakup projektora LED? Jakie macie doświadczenie z podobnymi urządzeniami? Bardzo zależy mi na wiarygodnych opiniach.

namok

Posty: 11

 
Do prezentacji biznesowych najlepiej nada się rzutnik DLP. Przy niezbyt wysokich kontrastach DLP sprawdza się rewelacyjnie.

johncena67

Posty: 31

 
Z reguły biurowy projektor powinien charakteryzować się większą jasnością. Do kina domowego polecałbym projektor nieco ciemniejszy.

raptofil

Posty: 17

 
Niestety większość projektorów LED z czasem ulega naturalnemu uszkodzeniu. Wraz z latami użytkowania reprodukcja kolorów jest gorsza. Mówi się, że w projektorach DLP taka wada nie występuje. Musisz się zastanowić nad wyborem.

TomekK

Posty: 7

 
Moja firma zlecała zakup kilkunastu projektorów w maxled.tv. Porozmawiaj z nimi. Inwestycja się udała. Wielu pracowników po przetestowaniu firmowych projektorów od nich postanowiła sobie kupić sprzęt do domu, pod konsole i kino domowe głównie. Też mam projektor mobilny. Cichutki, świetnie chłodzony, prosty w obsłudze. Technologia faktycznie poszła do przodu. Często jestem na wyjazdach. Projektor pakuję do torby, zajmuje niewiele miejsca i nadrabiam zaległości filmowe wieczorami. Świetny sposób na relaks, inwestycja długoterminowa. Markę MaxLed znam po prostu z doświadczenia i to chyba optymalne polecenie. Daj znać w razie czego, czy się zdecydowałeś na zakup.

3_0Simer

Posty: 15

 
Najlepiej ogląda mi się filmy na projektorze LCD. Nasycenie kolorów jest niesamowite, nawet w tańszych modelach. Nie zalecam jednak ustawiania projektora na maksymalnej jasności, bo to może pogorszyć wartość oglądania.

namok

Posty: 34

 
Stawiaj na wysoką rozdzielczość w projektorach, bo wtedy masz świetne odwzorowanie szczegółów.

Bialy_Wilk

Posty: 14