Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Naprawa Lodówek Warszawa

Naprawa Lodówek Warszawa

Mam duży problem ze sposobem chłodzenia lodówki. Zamawiałem już serwis, ale ludzie nie pomogli. Po prostu stwierdzili, że „tak musi być”. Szukam „magików” serwisowania lodówek z Warszawy i mam nadzieję, że mi kogoś konkretnego polecicie. Pozdrawiam serdecznie. Niby w instrukcji lodówki jest napisane, żebym się nie przejmował, ale wolę, aby kłopot ocenił fachowiec z prawdziwego zdarzenia.

Yuri20

Posty: 9

 
Odwiedź koniecznie forum producenta sprzętu AGD, bo wiele rozwiązań masz podanych od ręki. Ogólnie jednak nie zalecam samodzielnych napraw lodówek. To najczęściej prowadzi do dodatkowych problemów w przyszłości. Dobrze poznać, gdzie leży usterka, aby rozsądnie negocjować warunki z ewentualnym specjalistą.

tigra32

Posty: 8

 
Jeżeli naprawa sprzętu AGD się nie udała to warto jeszcze przejrzeć efektywność instalacji elektrycznej w domu. Czasami to ona jest odpowiedzialna za cykliczne usterki.

codePerformance

Posty: 15

 
Kupiłem używaną lodówkę, no i niestety coś w niej pękło, zaczęła głośno pracować. Ogólnie czysta komedia. Dzwoniłem do kilku serwisów i niezależnych fachowców, ale ostatecznie wybrałem proserwis.waw.pl. Nie tylko podjęli się naprawy zużytej lodówki. Dostarczyli mi bardzo tanie zamienniki, które do tej pory normalnie działają. Wybrałem ten serwis lodówek, bo praktycznie od razu uprzedzono mnie o możliwości prawidłowej naprawy.

grzes3345

Posty: 28

 
Każdy serwis pogwarancyjny powinien mieć listę usług, w których się najbardziej specjalizuje. Kontakt do serwisu pogwarancyjnego warto sobie załatwić już podczas obowiązywania zwyczajowej gwarancji. No i samodzielnie też zobacz, czy wszystkie funkcje lodówki ustawiłeś właściwie.

oleander

Posty: 17

 
Pamiętaj, że problem osłabionego chłodzenia w lodówce wynika bardzo często ze źle rozłożonej żywności, a także ze starości. Doraźna naprawa czasami po prostu nie wystarczy i trzeba wymienić kilka podzespołów.

mnichuśś

Posty: 35